Yükleniyor...

Kılıç Avukatlık

Hakkımızda Ankara Hukuk Bürosu

İşe yönelik tutkularını profesyonel bir yasa anlayışı ile birleştiren, amaca yönelik ve sıkı dokunmuş bir yasal düşünce ağı.

Kılıç hukuk
Hukuk Büromuz 2010 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden beri Ankara’da hizmetlerine devam etmektedir. Hukuk büromuzun ülke genelinde verdiği hizmetlerin başında icra iflas hukuku, ticaret hukuku, bireysel/toplu iş hukuku, sözleşme hukuku konularında dava ve aylık danışmanlık hizmetleri gelmektedir. Bu çalışma alanlarına bağlı olarak hukuk büromuz bireysel müvekkillerine günlük taleplerine yönelik hukuki danışmanlık hizmetlerini de yürütmektedir.
Avukatlarımız, Türkiye’de ve yurtdışında bulunan müvekkillerinin Türkiye Cumhuriyeti’nde bulunan idari makamlar nezdindeki başvuru süreçlerinin takibi ve sonuçlandırılmasının yanı sıra, mevzuat çerçevesinde öngörülen teşviklerden faydalanılması için gerekli süreçleri takip etmektedir.

Bu hizmetlerin yanında, Avukatlarımız, mevzuat değişikliklerini; müvekkillerin faaliyet gösterdiği sektörlere özel bildirimlerle, müvekkillerinin sürekli değişen mevzuata uyumunun sağlanması için hukuki çözümler sunmaktadır. Ayrıca, yabancı yatırımcıların Türkiye’deki yatırımlarına ilişkin danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Tek Hedef Çözüm

Bilgi ve birikimimizi; hedeflerinizi tanımlamanıza ve bu hedefeleri gerçekleştirmenize yadımcı olacak çözümler üretmeye adıyoruz.

1. Uzmanlık

2. Danışmanlık

3. Çözüm